Obsah košíku Cena objednávky
0ks za 0,-

Batika

BATIKA

vázaná - mačkaná - šitá - sypaná
Určitě máte doma staré triko, které rádi nosíte, ale časem ztratilo šmrnc. Povedlo se vám zaprat bílé triko s džínami? Pokapali jste si košili nebo ubrus barvou, kečupem, tinkturou či jakoukoli jinou nevypratelnou látkou?
Batika patří mezi nejstarší zdobné techniky.
Právě nastal čas vyzkoušet si různé techniky batikování. Po chvilce strávené uvazováním, skládáním, mačkáním, šitím či sypáním, se vám pod rukama zjeví úplně nový model a nebudou to jen kruhy! Jednoduchým způsobem zvládnete čtverec, obdélníky, srdíčka, kytičky, hvězdy ....

Na kurzu se také seznámíte a prakticky vyzkoušíte s již zmíněnou skládanou a mačkanou batikou. Možná vás překvapí jaké vzory s důmyslným svazováním, skládáním a mačkáním docílíte.

Batika šitá je jedna z pracnějších, ale o to krásnějších technik batiky. Představíte-li si batiku, vidíte nejspíše abstraktní vzory. Ale pomocí šité batiky můžete vytvořit přímo "obraz" - je libo hrad, kopec srdíček, oblohu se sluncem, či měsíc a hvězdy ...?

Součástí kurzu bude batika nákupní tašky a variant na nový model je opravdu mnoho. Přineste si 2 ks bavlněných triček, košil, ale nezapomeňte, jen světlé a zbavené jakékoli apretace.

 

Rychlý kontakt

Výtvarné kurzy
Atriová 1070
271 01  Nové Strašecí
Telefon+420-777 824 395

SkypeSkype používám pouze k
textové formě komunikace.
Mé Skype jméno je: radanka11

FACEBOOK

Created by Studio Adler © 1998-2021 Výtvarné kurzy
Tel.: +420-777 824 395 | e-mail: RaDa.vytvarky@seznam.cz